На ринку свинини з’явились ознаки сезонного зниження пропозиції

Послаблення цін на ринку свиней забійних кондицій продовжилося у другій половині липня.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

«Середньозважена ціна закупівлі свинини живою масою втратила 3% проти попереднього тижня, зупинившись на позначці 76,8 грн/кг. Хоча на сході, в центрі та у південних областях ціни закупівлі цього тижня переважно коливалися в межах 77-79 грн/кг, помітно нижчі ціни в західних регіонах (75-76,5 грн/кг) продовжують «тягнути» цінову криву у бік зниження», — пояснюють експерти.

Водночас відчутно нижчі ціни закупівлі на заході істотно впливають на цінову кон’юнктуру в сегменті охолодженої свинини і в інших регіонах та посилюють конкуренцію між її постачальниками, відзначають представники м’ясопереробки. 

«Відгуки про перебіг оптової та кінцевої реалізації, а також цінові очікування неоднозначні, хоча постачальники живця наразі не спостерігають ані відмов від попередньо замовлених партій, ані їх переносів. 

Водночас низка операторів відзначає перші ознаки сезонного послаблення пропозиції свинини — зниження середньої забійної маси тварин та/чи розміру товарних партій до реалізації у зв’язку зі спекотними погодними умовами. Тож обмеженіша пропозиція у наступні кілька тижнів має надати підтримку для котирувань на ринку живця», — підсумували в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *