На ринку свинини не спостерігається надлишку пропозиції

Ціни на свиней забійних кондицій у другій половині серпня посунулися у бік пониження.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України». 

У ході торгів минулого тижня закупівельні ціни на свинину живою масою знизилися на 1,5-4 грн/кг. Так, на Сході та в Центрі ціни коливалися переважно в межах 80-83 грн/кг, проте епізодично зустрічалося і 79 грн/кг. Оператори у західних регіонах переважно закуповували живець по 78-80 грн/кг. Середньозважена ціна по країні понизилася на 3% проти попереднього тижня та зупинилася на рівні 80,3 грн/кг.

«Зниження цін на живець втілило очікування низки представників м’ясопереробної галузі, проте не усіх. Так, оператори з усіх куточків країни підтверджують, що надлишку пропозиції свиней забійних кондицій наразі не спостерігається, а перебіг торгівлі переважно сталий. Одним з найвагоміших чинників, що посилює тиск на котирування, є регіональна розбіжність обсягів пропозиції живця та цін, відповідно», — пояснюють в асоціації.

Тим не менш, частина заготівельників розраховує на подальше пониження цін, що має спричинити відновлення пропозиції свинини із зниженням температури, а також очікування щодо зниження споживчої активності перед та на початку нового навчального року. Утім, фактично наразі гравці ринку свинини таких передумов не спостерігають.

Источник: www.agroportal.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *