Ціни на свинину стабілізувалися

Серпень завершується сталістю закупівельних цін на свиней забійних кондицій у центрі та на сході.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Для більшості виробників свинини торги поточного тижня завершилися без перегляду цін. Так, як і тижнем раніше, основні товарні партії у центрі, на сході та півдні були розписані в межах 66-68 грн/кг. У західних областях торги були дещо напруженішими, внаслідок чого нижній поріг цін понизився до позначки 65 грн/кг.

«Окремі представники м’ясопереробної галузі відзначають поступове відновлення середньої забійної маси тварин. Проте більшість заготівельників, зокрема в центрі та на сході, констатує, що вплив спекотних погодних умов на товарні кондиції тварин все ще відчувається. Відгуки переробників про перебіг торгівлі та подальшу цінову динаміку також неоднозначні. Зокрема, є ті, хто відзначає млявість реалізації.

Решта зазначає відносно стабільну торгівлю упродовж останніх тижнів, тож враховуючи це та продовження впливу сезонних факторів на пропозицію свинини у найближчі пару тижнів, вважають, що ціна стабілізується. Наразі оператори одностайні лише з приводу посилення внутрішньої конкуренції серед переробників не тільки під час заготівлі живця, як кілька тижнів раніше, а й за реалізації охолодженого м’яса», — підсумували в асоціації.

Источник: www.agroportal.ua

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.