Завдяки урожаю в Україні ФАО підвищила прогноз виробництва пшениці

Продовольча та сільськогосподарська організації ООН (FAO) підвищила прогноз світового виробництва зернових до 2,819 мільярда тонн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на world-grain.com.

Виробництво пшениці було переглянуто в бік збільшення на 3,7 млн тонн у вересні до 785 млн тонн. Збільшення майже повністю ґрунтувалося на більш позитивних результатах урожайності в Україні та росії порівняно з попередніми очікуваннями.

Це компенсує різке зниження прогнозу виробництва пшениці в Канаді через значну посушливу погоду в ключових виробничих районах. Прогнози виробництва пшениці в Аргентині та Казахстані також були зменшені, оскільки тривала суха та спекотна погода погіршила умови врожаю.

Світове виробництво кукурудзи дещо зросло у вересні завдяки покращенню перспектив у Бразилії.

«Цього року в Бразилії загальні сприятливі погодні умови, що підтверджує чудові перспективи, а виробництво досягне рекордного рівня в 2023 році», — заявили у ФАО.

Світове виробництво рису оцінюється в 523,1 мільйона тонн, що практично не змінилося порівняно з вересневим прогнозом і передбачає щорічне зростання на 1%.

Світове використання зернових прогнозується на рівні 2,804 мільярда тонн, що все ще на 0,8% (21,8 мільйона тонн) вище, ніж у 2022-23 роках, незважаючи на перегляд на 3,1 мільйона тонн у бік зниження цього місяця.

Очікується, що світові запаси зернових досягнуть рекордного рівня в 884 мільйони тонн наприкінці сезону 2024 року, а співвідношення запасів до використання зернових прогнозується на рівні 30,8%.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *