За тиждень ціни на тепличний томат знизились на 21%

Ціни на тепличний томат в Україні продовжують стрімко знижуватися. Негативний ціновий тренд у даному сегменті оператори ринку пов’язують із сезонним зростанням пропозиції, насамперед продукції відкритого ґрунту. При цьому попит на томат на внутрішньому ринку України зараз досить стриманий, що також чинить істотний тиск на ціни в цьому сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, наразі українські тепличні комбінати відвантажують томат по 15-26 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. За словами гравців ринку, ситуація, що склалася, зумовлена одразу кількома факторами. По-перше, пропозиція продукції з літніх теплиць і відкритого ґрунту досить активно зростає, що за попиту, який поступово знижується, змушує операторів ринку поступатися в ціні. Крім того, на ринок у достатній кількості надходить і імпортна продукція, що також чинить тиск на ціни.

Зазначимо, що на сьогодні вартість тепличного томату на українському ринку вже в середньому на 14% нижча, ніж в аналогічний торішній період. При цьому гравці ринку не виключають, що ціни на тепличний томат в Україні знижуватимуться й надалі, оскільки темпи збуту цієї продукції навіть після здешевлення залишаються невисокими, у зв’язку з чим на складах комбінатів накопичуються значні обсяги нереалізованої продукції.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *