З початку повномасштабної війни понад 40 країн відмовились купляти російське зерно, – Дмитро Соломчук

Російська федерація постійно вдається до маніпуляцій на темі хліба і хоче реалізовувати на світовому ринку свою продукцію. Проте зараз ніхто не хоче купувати продукцію країни-агресора. Після початку повномасштабної війни понад 40 країн відмовилося від їхнього зерна, бо це продукція з кров’ю українців, заявив народний депутат, член парламентського Комітету з питань з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rada.gov.ua.

«Маніпуляції з боку рф на тему зерна і далі триватимуть, але нині демократичні вільні країни точно не купуватимуть російську продукцію. Якщо говорити про африканські країни, то останні 6-7 місяців ведеться значна робота Верховною Радою, Кабміном, щоб показати реальну ситуацію. Минулого тижня в Україні були з багатьох країн Африки топ-журналісти, з якими ми їздили в Херсонську область, показували роботу фермерів. Люди були шоковані. Вони не отримували правдиву інформацію. Сьогодні вони все бачать, знають і підтримують нас», – повідомив політик.

Читайте також: Українським пекарям немає з чого пекти хліб.

Він нагадав, що українське збіжжя має високу якість, а якщо його транспортувати Чорним морем, то деякі країни, як-от Єгипет, може отримати цю продукцію дуже швидко. Це створює додаткові переваги на ринку.

«Також наше зерно можна транспортувати європейською залізницею та автотранспортом. Ми стоїмо на перетині між Близьким Сходом та ЄС. Усі підприємства, що переробляють нашу продукцію, працюють незмінно протягом 10-15 років, їм досить непросто замінити наше зерно на якісь інші поставки з інших країн. До того ж в інших країн є свої клієнти та контракти. Тож, враховуючи це все, наша продукція дуже важлива», – зазначив парламентарій.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *