Уряд планує відбудувати Каховську ГЕС за два роки

Уряд планує відбудувати Каховську ГЕС за два роки

Відновлення систем зрошення на півдні України є важливим елементом підтримки українського агрокомплексу. Каховська ГЕС у цьому питанні відігравала і ще буде відігравати важливу роль, наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Урядовий портал.

Під час засідання Уряду 18 липня було затверджено постанову про експериментальний проєкт з початку відбудови Каховської ГЕС, яку підірвала росія.

«Проєкт розрахований на два роки. На першому етапі спроєктуємо всі інженерні конструкції, підготуємо необхідну базу для відновлення. Другий етап розпочнеться після деокупації територій, де розташована ГЕС. Він передбачає власне будівельні роботи», — зазначив Денис Шмигаль.

Як повідомив Прем’єр-міністр, координуватиме проєкт Міністерство економіки, а замовником робіт буде державне «Укргідроенерго». Рішення про підготовку до відновлення ухвалене після консультацій з експертами та спеціалістами. Відбудова Каховської гідроелектростанції, за словами Шмигаля, примножить економічний потенціал України як в аграрній, так і в енергетичній сфері.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *