Укргазбанк надає аграріям кредити на розмінування

Через повномасштабну війну Україна стала однією з найбільш замінованих у світі країн, де  забруднено 30% території. Це велика проблема як з точки зору загрози життю і здоров’ю людей, так і екологічної та продовольчої безпеки. Тому очищення полів від мін та боєприпасів, які залишили на українській землі російські агресори, надважливо для нашої держави.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrgasbank.

Тому Укргазбанк запустив кредитування аграрної галузі для розмінування полів в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%». Завдяки кредитній підтримці банку аграрії матимуть змогу скористатись послугами сертифікованих операторів протимінної діяльності та скоріше відновити роботи з вирощування врожаю.

«З самого початку повномасштабного вторгнення Укргазбанк надає потужну підтримку аграрному сектору, який зазнав суттєвих втрат від військових дій та наразі працює в надскладних умовах. Очищення земель від мін важливе для безпеки українців, для відновлення аграрної галузі та екосистем, які дуже страждають через бойові дії. Тому ми пропонуємо кредитну програму для розмінування полів», – зазначає Родіон Морозов, в.о. голови правління Укргазбанку.

Детальніше про умови кредитування можна дізнатись у консультантів центру підтримки клієнтів МСБ за номером телефону 0 800 305 305.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *