Українські водії почали блокувати дороги у відповідь на протести польських перевізників

Учора вдень у Перемишлі та на під’їзді до прикордонного міста Медика були гігантські затори. За даними видання, причиною стали блокування доріг, які – у відповідь на протест польських водіїв – влаштували водії з України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Цензор.НЕТ.

Одна з акцій сталася на кільцевій розв’язці. Леха Качинського в Перемишлі. Це східна околиця міста. Там проходить державна дорога № 28, яка веде до прикордонного переходу в Медиці.

Як повідомили правоохоронці, група з близько 30 осіб час від часу – на кілька хвилин і довше – заходила на пішохідні переходи, блокуючи рух.

За таким же сценарієм проходив і сам протест у Медиці. Водії виїжджали на ту саму національну трасу.

Нагадаємо, з 6 листопада польські перевізники оголосили про початок страйку, який, за їхніми словами, триватиме до початку січня 2024 року.

У перші години вони практично заблокували три КПП на кордоні з Україною – «Ягодин-Дорогуськ», «Краковець-Корчева», «Рава-Руська-Хребене», випускаючи та впускаючи вантажний транспорт не більше однієї фури в один бік на годину.

Пізніше, 23 листопада, перевізники перекрили та пункт пропуску «Медика – Шегині». Крім того, поки що за непідтвердженою інформацією є наміри поширити блокування також на пункт контролю «Нижанковичі – Мальховіце».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *