Українські вина-амбасадори представлятимуть країну в La Cite du Vin

Розпочався Другий Всеукраїнській відбір вин-амбасадорів 2023 року міжнародного проєкту «Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin». Найкращі зразки, які стануть стануть «посольскими» винами, представлятимуть Україну в унікальному культурному центрі вина La Cite du Vin у французькому місті Бордо, а також в дипломатичних установах України за кордоном.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на dpss.gov.ua.

Минулорічні вина-амбасадори, які отримали міжнародне визнання, були представлені під егідою президента Франції Еммануеля Макрона під час щорічних виставок Wine Paris і Vinexpo Paris. Наразі українські винороби мають можливість зміцнити свої позиції на світовому ринку та адаптуватися до міжнародних стандартів, демонструючи світові свою автентичність, традиційність та унікальність.

За словами генерального директора Української корпорації по виноградарству та виноробній промисловості Володимира Кучеренка, постійна присутність українських вин в La Cité du Vin забезпечує належне представлення України як виноробної держави з багатою скарбницею національного виноробства перед усією світовою спільнотою.

«Цей проект не лише значно підсилить міжнародний імідж нашої країни, а й допоможе підтримати українські виноробні підприємства, прискорить вихід виноградарсько-виноробної галузі України на нові горизонти. Проєкт також є важливим в контексті євроінтеграції, оскільки Україні потрібно адаптуватися до стандартів ЄС, впроваджувати новітні технологічні алгоритми. Дуже показово, що сумлінні вітчизняні виробники, не дивлячись на наявні ризики, впроваджують інновації, вкладають серйозні інвестиції в розвиток та оновлення матеріально-технічної бази», – наголосив Сергій Захарін.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *