Україна готує евакуацію водіїв, які застрягли на кордоні внаслідок блокади

Україна ініціювала створення моніторингової групи з боку Європейського Союзу на кордоні та направила відповідний лист до ЄС з пропозицією фіксувати ситуацію на пунктах пропуску, заблокованих польськими перевізниками та фермерами. Зокрема, чи пропускаються небезпечні вантажі, яким чином перетинає кордон гуманітарна допомога, а головне – в яких умовах вже більше двох тижнів перебувають наші водії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці заступника міністра інфраструктури Сергія Деркача.

«Зі свого боку, ми розпочали збір даних для евакуації наших водіїв. У нас вже вичерпався час на погодження компромісів. Зараз наші водії при мінусовій температурі потерпають від дій кількох людей, що заблокували кордон за згоди місцевої влади. Ми кілька разів порушували питання на робочому та офіційних рівнях щодо харчування, чергування швидких, пожежних машин, належних санітарних умов – цього всього немає. Натомість і надалі бачимо повідомлення про погодження продовження протесту з боку місцевої влади», – розповів заступник міністра.

Сергій Деркач повідомив, що вже почався збір інформації про потребу в евакуації українських водіїв, що заблоковані з польського боку кордону. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням.

«За останні три тижні питання блокади порушувалось на всіх можливих рівнях, десятки листів, зустрічей. Ми запропонували низку компромісів, польський уряд та Єврокомісія їх знають. Але домовитись про щось можливо лише тоді, коли є бажання домовлятись, а не лише бажання блокувати кордон», – підсумував Сергій Деркач.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *