У вересні може запрацювати схема страхування зерновозів у Чорному морі

Україна завершує роботу над схемою із глобальними страховиками для страхування зернових суден, що прямують до портів Чорного моря та назад, заявив заступник міністра економіки України Олександр Грибань.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на РБК-Україна.

Грибань сказав, що угода «наразі опрацьовується та активно обговорюється» між відповідними міністерствами, а також місцевими банками та міжнародними страховими групами, включаючи Lloyd’s of London.

Схема може бути введена в дію вже наступного місяця, причому від п’яти до 30 суден проходитимуть через те, що він назвав «небезпечним місцем» в українських водах.

Минулого місяця Росія вийшла із зернової угоди за посередництва ООН і заявила, що розглядатиме будь-яке цивільне судно, що залишатиме порти України, як військову мету.

Але під прикриттям українських берегових систем оборони вантажному судну вдалося здійснити перший комерційний рейс із Одеси після загрози Москви. Раніше Україна оголосила про створення «гуманітарного коридору» в Чорному морі для звільнення вантажних суден, які опинилися в пастці в її портах після виходу Росії із зернової угоди.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *