У Києві вперше пройде масштабна сільськогосподарська конференція «Victory Harvest»

Захід відбудеться 19 грудня 2023 року у Києві. Основними напрямки програми та виступів спікерів будуть актуальні теми аграрної сфери України. До конференції долучаться представники урядових, корпоративних, благодійних установ та організацій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Victory Harvest».

«Victory Harvest» стане платформою для обговорення проблем малих, середніх аграріїв України та сільськогосподарських виробників з деокупованих територій, територій з активними та можливими бойовими діями задля знаходження шляхів вирішення нагальних питань.

Основними спікерами будуть: Говард Баффет – американський меценат, завдяки фінансуванню якого здійснюється діяльність благодійного фонду «Victory Harvest». Посол США в Україні Бріджит Брінк, Міністр Економіки України Юлія Свиреденко, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, Народний депутат України, Голова Наглядової ради Фонду «Жнива Перемоги» Дмитро Соломчук. До модерованих дискусій долучаться голови ОВА Херсонщини та Харківщини, представники фермерських господарств, що самостійно здійснювали розмінування своїх земель, представники міжнародних організацій USAID, WFP, HALO TRUST, MERCY CORPS та представники фонду «Victory Harvest».

Основні цілі та напрямки програми виступів:

 • Створення платформи для щорічного обговорення ключових питань фермерів, діалогу із стейкхолдерами та вирішення проблем у взаємодії із ними.
 • Висвітлення діяльності БФ «Victory Harvest» та інших проектів за підтримки Говарда Баффета в Україні, розширення кола фермерів – отримувачів допомоги в умовах російської агресії.
 • Обговорення найгостріших проблем військової економіки сільськогосподарського сектору та шляхів розвитку, відбудови ланцюгів постачання, відновлення співпраці із іноземними партнерами та можливостей виходу на нові ринки.
 • «Victory Harvest» – це благодійний фонд, який надає у безкоштовне користування сільськогосподарську техніку для постраждалих фермерських господарств України. Діяльність фонду спрямована на подолання безпрецедентних зривів українського аграрного сектору та глобальної продовольчої безпеки, спричинених повномасштабним вторгненням росії.

  Контакти:

  • Email: [email protected]
  • Сайт: https://victoryharvest.com.ua/
  • Контактна особа: +380 67 463 4064 — Вікторія Зайченко

  Джерело: propozitsiya.com

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *