У Групі АГРОТРЕЙД збільшили площі під озимими культурами майже на 9 тисяч га

У Групі АГРОТРЕЙД збільшили площі під озимими культурами майже на 9 тисяч га

Посіви озимих культур під урожай 2024 року у компанії складають понад 27,5 тисячі гектарів проти 18,7 тисячі торік.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Agrotrade Group.

Серед них левова частка належить пшениці – 15,6 тис. га. У порівнянні з минулим роком її посіви зросли майже у 3,5 рази. На Чернігівщині під культуру відвели 8.4 тис. га, Харківщині – 3 тис. га, Сумщині – 2,5 тис. га, а Полтавщині – 1,7 тис. га.

Водночас площі під озимим ріпаком нині становлять майже 12 тисяч гектарів. З них на Сумщині – 6,4 тис. га, Чернігівщині – понад 4 тис. га та Харківщині – 1 тис. га. 

«Якщо постійно сіяти сталу площу, це може спричинити негативний вплив на врожайність і викликати технологічні складнощі, наприклад, у захисті. Тому зростання площ під озимою пшеницею зумовлено винятково агрономічним підходом – структура планувалася в межах сівозміни. Підбиваючи підсумки,необхідно зазначити, що посівна минула успішно та у стислі терміни, адже погодні умови були сприятливими – все робили майже без зупинок. Тому, на мою думку, з озиминою все буде гаразд», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Нагадаємо, цьогоріч осінню посівну у компанії розпочали з ріпаку. Натомість озиму пшеницю сіяли у  різні строки:  ультраранні, ранні, оптимальні та навіть пізні.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *