У Групі АГРОТРЕЙД урожайність кукурудзи істотно перевищує заплановану – 138%

На полях компанії на Сумщині та Чернігівщині повним ходом йде обмолот кукурудзи. Його результати істотно перевершують очікування та наразі складають майже 138% від запланованих показників.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз АГРОТРЕЙД.

«Цьогорічні погодні умови виявилися сприятливими для кукурудзи. Тому маємо досить високу врожайність. Фактично зараз косимо 13-14 тонн зерна з поля. Нині закінчуємо зі жнивами на Сумщині і переходимо до основних наділів на Чернігівщині, де посіви ще кращі. Тому показники врожайності можуть зрости або принаймні залишаться на наявному рівні. Плануємо повністю впоратися зі збиранням до початку грудня. У полях нічого залишати не будемо, адже доцільність перевезення та продажу зерна кукурудзи зросла», – говорить директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Водночас жнива соняшнику у компанії завершені на 94% посівних площ. На деокупованих торік полях Харківщини поблизу Новомиколаївки та Золочева, який потерпав від обстрілів, врожайність культури сягнула планових показників, попри те, що ці наділи перед посівною довелося очищувати від залишків ракет, снарядів та інших боєприпасів. Збір соняшнику планується завершити протягом найближчих двох тижнів, адже погодні умови поки не дозволяють зробити це раніше.

Нагадаємо, цьогоріч у компанії під кукурудзу виділили понад 8.3 тис. га на Чернігівщині та Сумщині, а соняшник – 13 тис. га на Харківщині, Чернігівщині та Сумщині.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *