Виробники заклали моркву на зберігання і тепер продають її прямо з поля

Виробники заклали моркву на зберігання і тепер продають її прямо з поля

Масове збирання моркви призвело до активного зниження цін. При цьому значна частина виробників, які вже заповнили сховища морквою, намагається реалізувати цю продукцію відразу з поля. Крім того, активно пропонується морква не найвищої якості, яка не підлягає тривалому зберіганню, що є додатковим фактором зниження відпускних цін у цьому сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На сьогодні українські фермери намагаються продати моркву по 4-8 грн/кг, що в середньому на 26% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Основною причиною здешевлення моркви на українському ринку, на думку експертів, стало збільшення пропозиції цього коренеплоду на тлі масового збирання в місцевих господарствах. При цьому фахівці відзначають насичення ринку морквою, не призначеною для зберігання, зважаючи на невисокі якісні характеристики, що також сприяє зниженню відпускних цін у цьому сегменті.

Читайте також: Виробники змушені знижувати ціни на капусту.

Морква в Україні вже надходить у продаж у середньому на 58% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Ситуацію, що склалася, аналітики ринку пов’язують насамперед із загальним збільшенням пропозиції цієї продукції на ринку. Нагадаємо, багато українських фермерів у поточному сезоні розширили площі під цими коренеплодами, що за сприятливих погодних умов дало їм змогу зібрати більший урожай моркви, ніж минулого сезону.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *