Вінниччина виробить більше цукру, ніж передбачали

На Вінниччині прогнозоване виробництво цукру перевищить торішні показники на 10-15%, повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Вінницької ОВА Олег Сідоров.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«За оперативними даними, наразі на чотирьох цукрових заводах Вінниччини продовжується сезон цукроваріння. Виробничий сезон завершено тільки ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» ВГІ «Михайлинський цукровий завод». Очікуване виробництво цукру перевищить минулорічне на 10-15%», – сказав Сідоров.

За його словами, станом на 8 грудня в області вироблено 340 тис. тонн цукру, на відповідну дату минулого року – 277 тис. тонн цукру.

Аграрії регіону зібрали майже 2,5 млн тонн цукрових буряків при середній урожайності 456,5 ц/га (у 2022 р. – 487,4 ц/га). Цукрозаводи області вже переробили понад 2,3 млн тонн цукросировини, що більше на 24%, ніж на відповідну дату минулого року. На цукрових заводах також буде перероблено певні об’єми цукросировини, яка вирощена за межами області.

Посадовець зазначив, що Вінниччина є незаперечним лідером з виробництва цукрових буряків та цукру. В області зосереджено 22% площ цукрових буряків України. Площі посіву цукристих цьогоріч зросли порівняно з попереднім роком на 6 тис. га.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *