Військові заборонили рух суден в тимчасовому коридорі

Сьогодні, 26 жовтня, рух суден тимчасовим морським коридором не буде здійснюватися. У вечорі 25 жовтня АМПУ розіслала повідомлення, що «руху суден коридором на вхід та вихід 26.10.2023 не буде». 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на USM.

Останні два дні руху суден немає, тому що його не погоджують військові, які пояснюють заборону «вибуховою загрозою» після активізації російської авіації. 

25 жовтня речниця Об’єднаного координаційного центру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк повідомила, що російська тактична авіація активізувалася в районі морського торгового шляху над акваторією Чорного моря.

«Протягом кількох днів не спостерігалося підльотів російських літаків у районі морських транспортних шляхів. Однак сьогодні вони активізувалися і скинули чотири вибухові пристрої», – розповіла Гуменюк.

За словами речниці, Україна продовжує «забезпечувати безпеку гуманітарного коридору, яким користуються кораблі з різних країн світу».

Нагадаємо, що кожен день затримки завантажених зерном суден в портах призводить до збитків на рівні $1-1,5 на тонні продукції на день.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *