Виявили ще одне судно, яке вивозить зерно з окупованих територій

Ідентифіковано чергове російське судно, помічене в порту тимчасово окупованого Бердянська, звідки воно вивезло, ймовірно, до 5 тисяч тонн українського збіжжя.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на sich.zp.ua.

Російський балкер KAPITAN YAKOVLEV (IMO 9077575) зайшов до Бердянська 23 січня 2024 року, а залишив порт 28 січня. Дедвейт судна – 4998 тонн вантажу.

За даними Marinetraffic, KAPITAN YAKOVLEV вимкнув АІС 22 січня, коли вийшов з порту Темрюк (РФ), що у південній частині Азовського моря.

Ідентифікувати судно вдалося завдяки світлині, яку надіслали мешканці окупованого міста.

Порт Бердянська балкер залишив минулої неділі, про що свідчать знову таки фото від бердянців Балкер KAPITAN YAKOVLEV належить російській компанії Shipline Four Ltd, яка зареєстрована на Мальті.

Ані судно, ані компанія не перебувають під міжнародними санкціями. За даними Offshore Leaks, проекту Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, бенефіціарами  Shipline Four Ltd через низку інших оффшорних компаній є громадяни російської федерації Ольга Кулікова та Алєксандр Грігорьєвіч Куревлев. Останній є членом ради директорів російського ВАТ «Північне морське пароходство». Інший оффшор Кулікової та Куревлева «Shipline Three Ltd» володіє балкером KAPITAN MIRONOV, який вивозив з Бердянська крадене українське зерно в червні та липні 2023 року.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *