Великі товарні запаси пшениці в ЄС стримують зростання цін

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 19 – 25 лютого.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

На початку минулого тижня вартість кукурудзи дещо піднялася на фоні короткострокового попиту тваринницьких підприємств і трималася в стабільному діапазоні до його завершення. Ринок пшениці перебував під тиском, зокрема по фуражу. Олійний комплекс здебільшого залишився без змін, а попит окремих переробників, яким необхідно поповнювати свої запаси, стримує до подальшого просідання індикативів.

«Наявність великих товарних запасів пшениці в ЄС і Чорноморському регіоні обмежує спроби до зростання, незважаючи на очікування волатильності ринку в травні. Крім того, не додає оптимізму на висхідний тренд слабкий експортний попит та наближення початку посівної кампанії», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку минулого тижня ф’ючерси на пшеницю закрилися трохи вище, зокрема на Чиказькій торгової біржі (CBOT), а спотова ціна на кукурудзу опустилася нижче 4 доларів, насамперед через ліквідацію готівкового ринку.

«Зараз трейдери уважно стежать за прогнозами рентабельності врожаю на майбутній посівний сезон у США, а в березні очікуються важливі звіти про запаси та перспективи посіву», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *