В Україні створять Виноградарсько-виноробний реєстр

На засіданні робочої групи під головуванням першого заступника Міністра агрополітики Тараса Висоцького чиновники обговорили з українськими та міжнародними експертами з питань виноградарства та виноробства створення  «Виноградарсько-виноробного реєстру» та результати зонування територій, де потенційно можна вирощувати в промислових масштабах виноград, обговорили 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Як наголосив Тарас Висоцький, виноградарство і виноробство – перспективні галузі українського агросектору, що мають великий потенціал. «Виноградарсько-виноробний реєстр» повинен спростити аграріям процес отримання ліцензій, доступ до необхідної інформації. Також реєстр повинен відповідати нормам і стандартам ЄС.

Під час наради були представлені результати зонування Миколаївської та Херсонської областей і визначення найбільш сприятливих районів у цих регіонах для вирощування винограду. 

За підсумками наради визначені подальші кроки щодо завершення формування «Виноградарсько-виноробного реєстру» і створення системи його ефективного ведення, згідно з європейськими стандартами.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *