В Україні різко збільшилась кількість нелегального пального

З початку 2023 року детективи Бюро економічної безпеки вилучили з тіньового ринку 35 800 тонн бензину, газу та дизельного пального. Загальна вартість вилученого становить орієнтовно 1,6 млрд гривень. Для порівняння за весь 2022 рік було вилучено 331 тонну пального.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БЕБ.

Співробітники БЕБ зареєстрували 17 кримінальних проваджень щодо незаконного обігу пального. За результатами досудових розслідувань у кримінальних провадженнях вже повідомлено про підозру 12 особам.

Найбільше пального було вилучено на нафтобазах в Одеській та Черкаській областях. Загалом це понад 16 тис. тонн бензину та дизпалива. Орієнтовна вартість вилучених нафтопродуктів становить майже 800 млн грн. Детективи БЕБ також вилучили майже 6 тис. тонн пального у Київській області, яке реалізовувалося на підконтрольній нафтобазі за готівку. Вартість вилученого – 360 млн гривень.

Окрім того, співробітники Бюро викрили одного із операторів АЗС, який продавав пальне сумнівного походження без сплати акцизного податку. Така діяльність призвела до ухилення від сплати податків у розмірі 30 млн грн. Вилучено майже 6 тис. тонн пального вартістю понад 260 млн грн.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *