В Prozorro з’явилися послуги з перевезення зернових

В електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явилися послуги з перевезення зернових. Зокрема, подібну послугу виставило на Prozorro «Українське Дунайське пароплавство» виставляє на послуги з перевезення зернових.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі «УДП офіційно».

В компанії зазначили, що з минулого року Дунайське пароплавство проводить диверсифіковану та гнучку політику, яка є запорукою сталого розвитку та ефективності підприємства. Більша частина флоту УДП працює за довгостроковими контрактами, але частково присутні і на спотовому ринку.

«Наразі на споті панує турбулентність. Умови і ціни у різних судновласників відрізняються.

УДП дотримується принципів відкритості і прозорості, тому за певних умов використовує Prozorro як інструмент визначення об’єктивної ринкової ставки фрахту. На волатильному ринку це індикатор для формування цін», – йдеться у повідомленні.

Кожен лот – це баржа, яка у складі каравану доставляється до порту Констанца. Лоти сформовані саме таким чином, щоб підвищити рівень конкуренції та забезпечити доступ до фрахту якомога більшій кількості аграріїв. На торги представлений ще не законтрактований фрахт на жовтень.

Аукціони заплановані на 18 серпня.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *