USAID та компанія Bayer розширюють партнерство на підтримку українських с/г виробників – Bayer надасть ще $15,5 млн

Сьогодні в Одеському морському порту Адміністратор Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) Саманта Пауер оголосила, що у рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в  Україні (AGRI-Україна) USAID розширює своє партнерство з компанією Bayer. Bayer спрямує в  Україну додаткові кошти на суму $15,5 млн, які будуть використані для впровадження  інноваційних технологій, безоплатного надання нової кількості високоякісного насіння, а також  для проведення інформаційної програми з безпеки с/г виробництва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз USAID.

Аби допомогти українським аграріям, які досі потерпають від наслідків повномасштабного  вторгнення Росії – що включає і нещодавній вихід Кремля з Чорноморської зернової ініціативи – Bayer планує розширити доступ до своєї провідної цифрової с/г платформи Climate FieldView.  Вона використовує найсучасніші технології для того, щоб підвищити продуктивність с/г виробництва, оптимізувати використання добрив і пестицидів, зменшити частку ручної праці,  а також підвищити якість управління водними ресурсами.

У рамках ініціативи AGRI-Україна Bayer і далі безкоштовно надаватиме насіння тим с/г виробникам, які цього потребують. Bayer безкоштовно надасть 1,7 тис. мішків насіння ріпаку та овочів (цибулі, капусти, помідорів, моркви, огірків, кабачків, перцю та баклажанів) для весняної  посівної.

Bayer також розпочинає інформаційну програму з роз’яснення ризиків, пов’язаних із  землеробством під час війни. Минулого року компанія придбала велику розмінувальну машину вартістю понад $900 тис. і розпочала співпрацю зі Швейцарським фондом протимінної  діяльності (Fondation Suisse de Déminage – FSD).

Започаткована у липні 2022 року ініціатива AGRI-Україна розпочалася з фінансування від USAID у розмірі $100 млн, та залучила ще понад $250 млн від партнерів. Завдяки цим  початковим коштам AGRI-Україна надала понад 30% зареєстрованих в Україні с/г виробників  насіння та добрива, дорадчі та фінансові послуги, а також можливості для зберігання продукції. Завдяки допомозі USAID, українські аграрії підготували та заклали на зберігання 843 268 т зерна, а понад 600 виробників отримали доступ до вкрай необхідного фінансування у сумі  майже $49,8 млн, яке дозволило їм продовжувати виробництво. Ініціатива AGRI-Україна також  допомогла українським кредитним спілкам надати понад 600 мікро- і малим с/г підприємствам  кредити на загальну суму більше $1,4 млн. Сьогодні USAID оголосило, що спрямує у  впровадження цієї ініціативи ще $250 млн – тож відтепер загальний внесок Уряду США до неї  складатиме $350 млн.

USAID також прагне залучити додаткове фінансування від партнерів на  суму $250 млн., що дозволить збільшити загальну вартість ініціативи до понад півмільярда  доларів. Нове вкладення коштів компанією Bayer у сумі $15 млн. торує шлях до цієї мети.  

Отримати більше інформації про ініціативу AGRI-Україна та можливості для співпраці з USAID  на підтримку українського агросектору можна на інтернет-сторінці ініціативи.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *