Тренд ринку за минулий тиждень на зернові та олійні

Тренд ринку за минулий тиждень на зернові та олійні

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за минулий тиждень.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

За період з 8 по 14 серпня ціни на пшеницю 2 і 3 класу піддавалися зростанню. На ринку фуражної пшениці відмічається протилежна тенденція, підвищена пропозиція спонукала рух цін у низхідному напрямку. Індикативи на кукурудзу та олійні культури закривалися у вузькому діапазоні на фоні помірного попиту та пропозиції. 

«За короткостроковим прогнозом угоди на пшеницю 2 і 3 класу закриватимуться у широкому ціновому діапазоні та здебільшого будуть відображати зростання. Вартість пшениці 4 класу знаходитиметься на рівні попереднього тижня із незначним послабленням», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 14 серпня у порівнянні з кінцем минулого тижня:

  • кукурудза – 5 275,23 грн/т (-1,39%);
  • пшениця 2 клас – 5 990,95 грн/т (+2,36%);
  • пшениця 3 клас – 5 508,55 грн/т (+1,64%);
  • пшениця фуражна – 4 856,35 грн/т (-1,16%);
  • соя – 18 443,89 грн/т (-0,45%).

«Минулого тижня світові ціни на зернові та олійні змінилися мінімально. Насамперед це пов’язано з тим, що звіт USDA WASDE, якого трейдери з нетерпінням чекали, не виявив жодних серйозних сюрпризів порівняно з очікуваннями ринку, що призвело до нейтральної реакції цін. Щодо прогнозу, то варто зазначити: сезонно ціни на кукурудзу та сою знижуються протягом вересня/жовтня, цей рік може також бути не виключенням. Якщо сприятливі погодні умови збережуться, ціни можуть поступово знизитися, однак баланс залишається напруженим і ризик зростання зберігається. На ринку пшениці очікується, що геополітична невизначеність у поєднанні з неідеальною погодою для вегетаційного періоду в Північній півкулі призведе до волатильності цін», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – далі натисніть «поділитись номером» – оберіть розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *