Термін подачі заявок на гранти для переробних підприємств закінчується 10 листопада

закінчується 10 листопада />

Міністерство економіки продовжує приймати заявки на грантову програму для розвитку переробних підприємств. Програма працює з 2022 року, за нею вже інвестовано понад 2 мільярди гривень у переробний сектор економіки, що дозволило створити більше 8 300 нових робочих місць. Зараз триває остання у 2023 році хвиля прийому заявок на гранти для переробних підприємств, податися можна до 10 листопада. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінекономіки.

Грантова програма для переробних підприємств надає бізнесу можливість отримати фінансову підтримку для розвитку своїх компаній. Основними умовами програми є обов’язок створення нових робочих місць та співфінансування проекту. Отримувач гранту має забезпечити створення до 25 робочих місць, що сприяє розвитку економіки та зайнятості. А співфінансування розподіляється за схемою: отримувач повинен внести 50% власних коштів, а держава надає решту 50% у вигляді гранту. Для підприємств, що працюють на деокупованих територіях, співфінансування складає 20% від підприємця та 80% від держави.

Читайте також: Державна підтримка фермерам невигідна.

Подати заявку на отримання гранту можуть фізичні особи-підприємці (ФОП) та юридичні особи через портал Дія та відкрити нові можливості для розвитку свого бізнесу в Україні.

Важливо відзначити, що розвиток українського виробництва є безумовним пріоритетом, і програма «Новий рівень» відображає національну стратегію з переходу від сировинної моделі економіки до високотехнологічних галузей та збільшення доданої вартості готової продукції.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *