«Сади Дніпра» збільшують площі садів

В компанії «Сади Дніпра» (Підгородне Дніпропетровської обл.), що реалізує продукцію ТМ UApple, прижилися і добре розвиваються саджанці яблунь, висаджені навесні. Садівники планують подальше збільшення площі садів восени та навесні 2024 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Цього року садівнича компанія розширила яблуневі сади на 21 га. Було висаджено інноваційний сорт, Gala RKD, відомий своїм раннім урожаєм. Саджанці були привезені з Франції, повідомив Вадим Єрмолаєв, власника бізнесу і голови ради корпорації Alef.

«Наш сад вирощується за інтенсивними технологіями, що збільшує його ефективність удвічі й більше. Обов’язково інтенсивний обробіток, крапельний полив під кожне дерево, внесення добрив. А також особлива технологія обрізки та формування дерев. Ті, хто звик бачити яблуні тільки в бабусі вдома, а не в промисловому саду, найімовірніше, здивується відсутності розлогих гілок і широкої крони. Може навіть здатися, що таке дерево не здатне принести багато плодів, але це враження повністю перевернеться, коли побачиш таку яблуню в серпні – рясно всипану ідеальними плодами. Технологій ми вчилися в Нідерландах – ще на початку заснування «Садів Дніпра» уклали контракт про співпрацю з компанією-консультантом. А зараз, гадаю, і самі можемо багато чому навчити», – пише бізнесмен.

За словами Вадима Єрмолаєва, компанія має нові плани на суттєве розширення саду цієї осені та наступної весни. Подробиці керівник поки що не розкрив.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *