Росія входить в топ-3 постачальників цибулі до Польщі

На тлі масових протестів польських фермерів проти імпорту української продукції, аналітики звернули увагу на вельми кричущі факти подвійних стандартів польської влади та аграрної громадськості. Поки вся увага влади та журналістів прикута до українського зерна, абсолютно ніхто не звертає жодної уваги на масовий імпорт цибулі до Польщі з країни-агресора.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit

За даними офіційної торговельної статистики Польщі, росія була найбільшим постачальником цибулі на ринок Польщі з країн, що не входять до ЄС, і третім після Німеччини та Нідерландів загалом!

Від початку сезону (серпень 2023 року) до кінця грудня 2023 року Польща закупила в російських постачальників 24,3 тис. тонн цибулі. Для порівняння, Україна поставила за цей самий період майже в 500 разів менше цибулі в Польщу, ніж росія. До речі, навіть Казахстан і Узбекистан поставили менше цибулі в Польщу, ніж російські експортери.

Це не дивно, бо зараз оптові ціни на цибулю в росії у 2,5 раза нижчі, ніж ціни в Польщі. Відповідно, Польща не в змозі конкурувати за ціною з російською цибулею і місцеві трейдери із задоволенням її закуповують у країни-терориста.

Нагадаємо, що Польща входить до топ-10 найбільших світових експортерів цибулі. Причому експортує цю цибулю Польща переважно в країни Євросоюзу, а також в Україну. Однак масовий імпорт дешевої цибулі з країни, яка відкрито заявляє про бажання знищити Польщу, не викликає в польських фермерів жодних протестів, а от українська малина, яка допомагає їм заробляти додаткові гроші, викликає такі емоції, що змушує йти на відкрите порушення законодавства і власної країни, і Євросоюзу.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *