«Рівнеазот» запустив цехи аміачної селітри та аміаку

ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, запустило цехи аміачної селітри та аміаку після проведення масштабної модернізації. Виробнича потужність цехів: Аміак-2 – 1 350 т/добу, аміачної селітри – 1560 т/добу. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Group DF.

«Запуск виробництва відбувся без збоїв відповідно до виробничого плану. На нас чекає активний осінній сезон», – зазначив Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда

Відновленню роботи ключових цехів передувало проведення масштабної модернізації основного обладнання в цеху Аміак-2: капітальні ремонтні роботи агрегату підготовки синтез-газу №1, синтезу аміаку №1 та №2, проведена заміна обладнання на більш ефективне, виконані роботи щодо антикорозійного захисту реактору конверсії природного газу. В ході цих робіт була істотно підвищена ефективність енергетичних та витратних показників обладнання виробництва аміаку.

Масштабна реконструкція основного обладнання була також проведена в цеху аміачної селітри – одного з основних виробничих цехів «Рівнеазоту». В цеху були повністю замінені труби у випарному апараті (721 шт.), проведений ремонт підігрівача азотної кислоти та відновлення конвеєрного обладнання, проведено антикорозійний захист обладнання, проведена масштабна реконструкція внутрішніх пристроїв двох ІТН. Також, була значно підвищена безпека та надійність виробництва, поліпшена енергоефективність процесів, покращені показники надійності та стабільності обладнання.

«Акціонер підприємства продовжує модернізувати промислові майданчики заводу. Для нас важливо в умовах війни забезпечити стабільну роботу нашого заводу. Маючи досвід роботи в умовах перебоїв з електрикою, ми сконцентрувались на підвищенні енергоефективності та стабільності нашого заводу. Нам вдалось суттєво оптимізувати виробництво аміаку та аміачної селітри, а також підвищити безпеку та ефективність виробництва. Наразі ми готуємось до осіннього підвищення попиту на мінеральні добрива», – зазначив Михайло Заблуда.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *