Протести фермерів у Франції: поранено 8 поліцейських

Вісім поліцейських отримали поранення під час акцій протестів фермерів на Міжнародній сільськогосподарській виставці у Парижі у суботу, 24 лютого. Двоє з них у важкому стані.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

За інформацією префекта поліції Парижа Лорана Нуньєс. французькі силовики затримали шістьох фермерів під час виставки, у тому числі трьох за напад на представників державної влади.

Виставку відвідав президент Франції Еммануель Макрон. Для гарантування безпеки на заході залучили понад 1000 поліцейських.

Водночас кілька сотень розлючених фермерів прорвали поліцейський кордон і увірвалися до павільйону, де перебував Макрон. Вони розв’язали бійку та почали закидати правоохоронців яйцями.

У Франції останніми тижнями протести фермерів набирали обертів. Протестувальники блокували ключові автотраси, перекривали рух тракторами зі стогами сіна та купами гною. Фермери також закидали префектури та будівлі адміністрації гноєм та відходами. Вони вимагали визнання важливості їхньої діяльності та засуджували політику уряду у сфері сільського господарства, яка, на їхню думку, робить їх неконкурентоспроможними.

Фермери виступають проти імпортування сільгосппродукції, обмежень на використання води для іригації, підвищення вартості дизельного пального, а також обмежувальних заходів щодо захисту екології та зростання фінансового навантаження на виробництво.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *