Проміжні підсумки цінових індикативів за 18-21 вересня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 18-21 вересня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

З початку тижня ціни на фуражну пшеницю трималися на стабільному рівні, проте дещо нижчому за попередній період. Ринок продовольчої пшениці відзначався підвищенням індикативів, але ближче до вихідних угоди стали закриватися із низхідним трендом.

«На ринку олійних тиждень розпочався із подальшого зниження їх вартості. В короткостроковій перспективі відсутні умови для зростання цін. Це пов’язано із підвищенням пропозиції на внутрішньому ринку у зв’язку зі збиральною кампанією та обмеженими експортними можливостями. Також очікується, що в наступні декілька днів опадів не буде, що дозволить прискорити збирання сої, соняшника та кукурудзи, але негативно вплине на сівбу озимини», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 21 вересня до минулого тижня:

  • кукурудза – 5 051,12 грн/т (-0,01%);
  • пшениця 2 клас – 5 532,56 грн/т (-3,75%);
  • пшениця 3 клас – 5 143,33 грн/т (-3,75%);
  • пшениця фуражна – 4 323,30 грн/т (-2,03%);
  • соя – 12 522,03 грн/т (-4,54%);

«На світовому ринку спостерігається, здебільшого,зниження цін. Вартість кукурудзи зазвичай падає приблизно у вересні – жовтні, з можливим продовженням даної тенденції цього року. Незважаючи на те, що показники врожайності після публікації звіту USDA мінімально відображають несподівані посушливі умови – зниження врожайності до межі 170 bu/acre може зменшити навантаження на баланс, що, зрештою, стимулюватиме ціни до підвищення після завершення збиральної кампанії. Вартість пшениці зазвичай досягає найнижчого рівня в серпні – вересні і поточний рік може повторити цю тенденцію. На ринку соєвих бобів умови посівів свідчать про невелике погіршення, оскільки лише 50% з них оцінено як «від добрих до відмінних». Прогнозована нестача опадів у центральній частині США, у поєднанні зі збільшенням спеки, створює загрозу потенціалу врожайності», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *