Проміжні підсумки цінових індикативів 14-20 листопада

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 14-20 листопада.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня ринок кукурудзи відображав зростання, проте ближче до вихідних ціни дещо послабилися. Висхідна динаміка на експортному ринку та небажання аграріїв продавати товар за низькими цінами, спричиняло підняття закупівельних цін зі сторони покупців.

«Вартість пшениці здебільшого знаходилася на рівні попереднього тижня, проте на завершення періоду угоди закривалися зниженням. Варто також зазначити, що припортові ціни навпаки корелювалися у бік зростання за рахунок підвищених цінових пропозицій з боку покупців. На олійному ринку індикативи продовжували зростати завдяки активному експортному попиту», – зазначають аналітики УУБ.

Минулого тижня на світовому ринку сільськогосподарських товарів CBOT трейдери спостерігали загальну тенденцію коливання цін на зернові та олійні культури. Так вартість соєвої олії зазнала помітного зростання, а ціни на пшеницю знизилися. На динаміку ціноутворення суттєво вплинули і різноманітні глобальні фактори, зокрема геополітичні та погодні умови.

«Основне занепокоєння для трейдерів – прогнози погоди в Південній Америці, які, як очікується, суттєво вплинуть на глобальні баланси попиту та пропозиції. Потенціал розміру врожаю в цьому регіоні знаходиться під ретельним спостереженням і очікується, що саме він значною мірою визначатиме напрямок ринкових цін у майбутньому», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *