Проєкт USAID надав Kernel фронтальний навантажувач для перевалки агропродукції

Проєкт USAID «Економічна підтримка України» продовжує надавати практичну допомогу агросектору. Цього разу компанія Kernel отримала фронтальний навантажувач від USAID. Це обладнання буде використовуватися на терміналах компанії для перевалки агропродукції в Одеському регіоні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

Навантажувач, який надійшов від USAID,  за добу може навантажити близько 1500 тонн зерна, що зробить процес перевалки більш швидким та ефективним.

Варто зазначити, що це вже не перший внесок USAID в розвиток агросектору в регіоні. Нещодавно компанія Kernel отримала три потужні генератори від цього проекту, які забезпечують безперебійну роботу підприємств навіть у випадку відсутності централізованого постачання електроенергії.

У жовтні Проєкт USAID також закупив 19 генераторів для агрокомпаній-експортерів, підкреслюючи свою підтримку для стійкості сільського господарства в Україні. Ініціатива спрямована на підвищення потенціалу для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна в країні.

USAID продовжує активно взаємодіяти з агровиробниками, інфраструктурними компаніями та державними фітосанітарними лабораторіями в межах Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, надаючи конкретні рішення для підтримки розвитку сільськогосподарського сектору.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *