Президент відповів на петицію ВАР про обмеження продажу землі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію ВАР та звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозицією всебічно опрацювати можливість відкладення до закінчення війни збільшення максимальної площі с/г землі «в одних руках» зі 100 до 10000 гектарів. Про це йдеться у відповіді Президента на петицію Всеукраїнської Аграрної Ради, яка в короткі терміни набрала необхідні 25 тисяч підписів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

У відповіді Президент звернув увагу на те, що аграрною політикою опікується Кабінет міністрів України, тому він спрямував своє звернення до Дениса Шмигаля.

«Я звернувся до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля із пропозицією всебічно опрацювати порушені в електронній петиції питання, урахувавши, серед іншого, можливі ризики для продовольчої безпеки, та вжити необхідних заходів реагування», – написав Президент у своїй відповіді.

Водночас, ВАР закликала Кабінет міністрів терміново виконати доручення Президента, оскільки часу для внесення змін до законодавства залишається дуже мало. Збільшення лімітів на продаж землі зі 100 до 10 000 гектарів впроваджується трохи більше, ніж за тиждень.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *