Попри війну українська органічна галузь успішно розвивається, – Тарас Висоцький

Українські виробники органічної продукції працюють і нарощують свій потенціал і попри повномасштабну війну українська органічна галузь успішно розвивається, зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час наради з питань координації та співпраці учасників органічного сектору. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

«Органічний сектор України має потенціал успішного розвитку. Переконаний, що цього року національні органічні виробники зможуть покращити і вдосконалити результати своєї роботи», – зазначив Тарас Висоцький.

Під час наради обговорили роботи та плани на 2024 рік. Зокрема, окреслили головні напрямки розвитку органічного сектору України:

  • проведення заходів з популяризації органічного виробництва;
  • розвиток сталого виробництва органічної продукції;
  • удосконалення українського законодавства, адаптація до норм і стандартів ЄС;
  • підвищення попиту на органічну продукцію в Україні;
  • розширення експортних ринків.

Також на засіданні обговорили питання підготовки до проведення Органічного дня в Україні та участі у міжнародній виставці BIOFACH-2025. 

У нараді взяли участь представники державного сектору України, профільних громадських спілок та асоціацій і міжнародних організацій з підтримки та розвитку органічної галузі – швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), швейцарської програми підтримки імпорту (SIPPO), проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (СОА).

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *