Помідори з відкритого грунту вдарили по цінах

З початку поточного тижня на ринку томатів в Україні відновилося зниження відпускних цін. Основною причиною знижувального цінового тренду стало масове надходження на ринок томатів з відкритого ґрунту. Попри те, що сезон ґрунтового томату тільки почався, виробники повідомляють про високу врожайність цієї продукції та стрімке падіння цін як на помідори відкритого ґрунту, так і на тепличну продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

На тлі досить стриманого попиту, конкуренція серед виробників томатів посилюється з кожним днем. Наразі українські тепличні комбінати пропонують томат у межах 20-32 грн/кг, що в середньому на 30% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами учасників ринку, ситуація, що склалася, сформувалася через збільшення пропозиції томатів на ринку. Вибірки в тепличних комбінатах були стабільні та досить об’ємні. Водночас на ринок також у великих обсягах відвантажувалися і томати з відкритого ґрунту. При цьому попит на помідори був вельми стриманим. З огляду на всі фактори, українські виробники змушені були знижувати ціни в цьому сегменті.

Варто зазначити, що на сьогодні тепличний томат в Україні вже надходить у продаж у середньому на 34% дешевше, ніж на початку серпня минулого року. При цьому, ключові гравці ринку впевнені, що темпи зниження цін на тепличні томати прискорюватимуться в міру зростання пропозиції цієї продукції з відкритого ґрунту.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *