Польська компанія розробила екологічну упаковку для свіжих овочів та фруктів

Польська компанія Silbo представила нову упаковку для свіжих овочів та фруктів, яка не містить пластику. Власник компанії, Марцін Шпевок, пояснив, що в новій упаковці повністю замінено пластик папером, що є важливим кроком у зниженні впливу на навколишнє середовище.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.

«В екологічному аспекті ми постійно працюємо над новою упаковкою. Прикладом є заміна пластику на папір. Термозбіжну плівку все частіше замінюють паперові обгортки. Поліетиленові пакети теж знаходять собі заміну. Ми працюємо над такими рішеннями. паперові стрічки для свіжих овочів і фруктів, ми розробили упаковку паперових мішків, яка адаптована до пакетоутворювальних машин для рулонного мішка. Яблука зазвичай запаковуються таким чином, але виробники також використовують це для цитрусових і горіхів»., – сказав Шпевок.

Нова упаковка має кілька особливостей. Вона виготовлена з паперу із сертифікатом FSC®, друк здійснюється безспиртовими фарбами на водній основі, а клей також на водній основі. Упаковка оснащена двома великими вікнами для вентиляції та видимості продукту, і за бажанням клієнта може бути оснащена ручкою. Папір має обмежене поглинання вологи, що допомагає овочам та фруктам залишатися свіжими довше.

Шпевок підкреслив, що нову упаковку вперше показали на виставці Fruit Logistica в Берліні, де вона викликала великий інтерес.

«З того часу ми працюємо над вдосконаленням цієї упаковки для більшої ваги та отримуємо запити від потенційних клієнтів з Європи та США».

Silbo є однією з небагатьох компаній у світі, яка має обладнання для виробництва такої упаковки. 

«Дизайн Reelbags здається простим, але технологія виробництва унікальна. Наразі ми пропонували цей тип упаковки у формі мономатеріальних поліетиленових пакетів із сіткою, призначених для спрощеної утилізації», – зазначив Шпевок.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *