Польща закликала Україну відкликати скаргу до СОТ

Польща хоче, щоб Україна відкликати скаргу, яку вона подала до Світової організації торгівлі щодо обмежень на експорт агропродукції в сусідні європейські країни, заявив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус під час онлайн зустрічі зі своїм українським колегою Миколою Сольським.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Польський міністр повідомив, що уряд вивчає механізми видачі ліцензій українським експортерам. В польському уряді обговорюють це питання, зокрема, визначають, хто буде погоджувати чи не погоджувати видачу таких ліцензій.

Микола Сольський і Роберт Телус домовилися через тиждень зустрітися та обговорити результати розгляду питання запровадження процедури ліцензування.

Крім того, Микола Сольський повідомив, що найближчими  днями відбудеться тристороння зустріч міністрів сільського господарства України, Польщі та Литви щодо перенесення ветеринарного контролю на територію країни призначення експорту, для покращення транзиту через Польщу.

Подібну процедуру, наголосив міністр, необхідно погодити для транзиту польською територією агропродукції і до Німеччини. В серпні такий механізм контролю був погоджений  Угорщиною та  Словаччиною. 

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *