Поки фермери блокують український кордон, Польща збільшує імпорт російських огірків

За інформацією експертів, на оптових ринках Польщі спостерігається небачений наплив тепличних огірків з росії. За спостереженнями операторів польського ринку, російський огірок буквально превалює в пропозиціях операторів, завдяки, перш за все, доступній ціні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Щомісяця, за оцінками експертів, Польща імпортує з росії 2-3 тис. тонн огірків, що робить її головним постачальником цих овочів у країну нарівні з Іспанією. Зазначимо, що імпорт російських тепличних овочів із росії до Польщі почав різко зростати ще 2023 року, коли було ввезено близько 8 тис. тонн огірків. Уже зараз очевидно, що у 2024 році обсяги імпорту перевищують торішні.

За даними експертів, Польща входить до числа найбільших світових імпортерів свіжих огірків, посідаючи в цьому рейтингу 6-те місце після США, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів і Пакистану. При цьому темпи зростання імпорту огірків у Польщі одні з найвищих серед великих країн-імпортерів.

Звичайно, не зовсім зрозуміло, чому Польща продовжує нарощувати імпорт овочів з країни-агресора, в той час як росія багато років тому заборонила поставки польської продукції на свій ринок. При цьому у Польщі виникає безліч претензій до поставок українських аграрних товарів, хоча Україна і надає повний доступ до свого ринку для польської сільгосппродукції та продуктів харчування.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *