Підвищення цін на кукурудзу не передбачається, – аналітики

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 3-9 жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня на внутрішньому ринку зернових ціни відображали зниження, а на олійні, здебільшого,трималися на попередніх рівнях.

«Причини, які послаблюють індикативи залишаються не змінні: низький попит переробних та тваринницьких підприємств, збирання нового врожаю та залишки запасів минулого року. За тижневим прогнозом передумови до підвищення цін на кукурудзу відсутні, вартість продовольчої пшениці буде залишатися на попередньому рівні, а на фуражне зерно зберігатиметься тенденція до послаблення», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку кукурудзи збільшення рентабельності виробництва етанолу означає, що культура знайшла підтримку. Водночас зберігаються занепокоєння щодо військових дій на півдні України, а також тривалої сухої погоди в Аргентині та деяких частинах Бразилії.

«Знову зростає занепокоєння щодо нападів на портові об’єкти південної України, особливо через нещодавні руйнівні удари в Одесі. Попри те, що баланс пшениці в США має збільшитися, сплеск використання кормів/залишків, ймовірно, урівноважить більший вплив врожаю. На олійному комплексі сезонність цін зазвичай протидіє зростанню сої, але враховуючи нестабільні дощі, існує потенціал для підвищення вартості», – додають аналітики. 

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *