Підприємствам, які визначені важливими для економіки, необхідно підтвердити статус

Підприємствам, які визначені важливими для економіки, необхідно підтвердити статус

До уваги підприємств, установ та організацій, які наказами Мінагрополітики визначені критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Пунктом 8 Порядку та критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період визначено, що підтвердження статусу критично важливого підприємства здійснюється не рідше ніж один раз на рік.

З урахуванням зазначеного та зважаючи на закінчення звітного (IV) кварталу, пропонується підприємствам, установам, організаціям, у разі відповідності трьом і більше критеріям, затверджених Постановою, для підтвердження зазначеного статусу подавати відповідний пакет документів починаючи з 01 січня 2024 року, але не раніше ніж за 45 днів до закінчення терміну дії чинного наказу за підприємством.

Довідково: Підприємство для підтвердження статусу критично важливого для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період подає відповідну заяву до Мінагрополітики через ДАР, до якої додаються копії підтвердних документів та інформація, зазначені у пункті 5 Порядку та критеріїв.

Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *