ПАЕК завершує збирати перший врожай овочів та розпочне збирати другий

У 2023 році компанія «ПАЕК» збільшила загальну площу під овочами до 300 га. В наступному році площі під овочівництво збільшать в рази. Вже відвели 50 га під озиму цибулю (урожай 2024 р).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці ПАЕК.

А ще у цьому році провели експеримент – в середині липня після збору ячменю на площі близько 30 га висадили другий оборот овочів. Наголос зроблено на таких культурах як морква, буряк, огірки, кабачки, цукрова кукурудза, пекінська капуста. 

«Наша компанія має вагомий досвід у вирощуванні двох урожаїв того ж соняшнику. В цьому році стоїть завдання зібрати два врожаї овочів. Для проби було відведено близько 30 га землі. Уся площа під краплинним зрошуванням. На деяких ділянках ми уже почали першу вибірку. В планах – збільшити земельні площі під овочівництво тим самим посилити присутність продукції нашої компанії на вітчизняному ринку», – зазначає Юрій Кормишкін. 

Аграрій акцентує увагу, що головне в вирощуванні другого обороту овочів – догляд та своєчасне підживлення.

«У нас хоч і південний регіон, але все ж осінь є осінь. Змінюється і температурний режим, вологість повітря. Тож в цей період дуже важливо не дати рослині захворіти. Ми проводимо комплексний обробіток практично кожні 7 днів. Підживлення здійснюємо через краплинне зрошування, вносяться комплексні водорозчинні добрива. Агрономи компанії регулярно роблять заміри вологи для того, щоб підтримувати її на оптимальному рівні», – ділиться досвідом Юрій Кормишкін.

Наразі в компанії «ПАЕК» продовжується збір та реалізація першого врожаю овочів. Паралельно з завершенням першого обороту розпочнеться і збір врожаю другого. Розширивши напрям овочівництва, компанія закупила додаткову техніку для механізованого збору врожаю, додаткові лінії для сортування та відвантаження овочів, окремі склади для зберігання продукції.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *