Органік Стандарт оновив Перелік допоміжних продуктів та методів для використання в органічному виробництві

Органічне виробництво стає все більш популярним у світі, оскільки споживачі все більше цінують якість продуктів та їхній вплив на навколишнє середовище. Щоб забезпечити виробництво відповідно до високих стандартів, Європейський Союз встановлює чіткі вимоги щодо використання продуктів та методів у сільському господарстві, які можуть бути використані в органічному виробництві.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі «Органік Стандарт Спільнота».

Тому Органік Стандарт видав 10 видання «Перелік допоміжних продуктів та методів для використання в органічному виробництві 2024». Фахівці Органік Стандарт кожного року оновлюють та додають інформацію про допоміжні засоби та відповідно їх виробників/дистриб’юторів, які присутні на ринку України. Цей перелік став традиційно важливим інструментом для операторів органічного ринку.

Перелік можна безкоштовно завантажити за посиланням.

Публікація розроблена за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (2023 – 2026 рр.), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *