Охтирський хлібокомбінат планують приватизувати

В Охтирці на Сумщині планують приватизувати хлібокомбінат. Підприємство виставляють на аукціон, який мають оголосити наприкінці квітня у системі закупівель Прозоро.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

Охтирський хлібокомбінат – державне підприємство, що нині зберігає та обробляє зернові. У лютому-березні 2022 року, коли російські військові намагалися захопити місто, завдяки борошну виробленому на комбінаті вдалося продовжити випікати хліб.

Нині Фонд держмайна планує продати підприємство «Охтирський комбінат хлібопродуктів» на аукціонних торгах через систему закупівель Прозоро. Стартова ціна майже 38,5 млн грн, але розраховують отримати більше, говорить заступник начальника управління забезпечення реалізації повноважень у Сумській області регіонального відділення Фонду Олександр Єфіменко.

«Виставлялося на аукціон приміщення мийки. Її стартова ціна складала 39 тисяч гривень. І кінцева ціна склала 2 мільйони 251 тисячу. Тобто, бачимо. що результат піднявся в рази і кількість учасників на аукціоні склала 18 осіб», – говорить чиновник.

Наразі документи для продажу готові. Планують провести аукціон 29-30 квітня. Щоб він відбувся, потрібно, аби хоча б один охочий звернувся з проханням оголосити аукціон. Після цього протягом 14 діб узгоджується з ФДМУ дата та час проведення аукціону.

Відбуватиметься аукціон у три раунди. Кожен учасник вказує свою цінову пропозицію. Після кожного раунду формується рейтинг, хто дав більше, той каже останнім свою пропозицію.

Однією з умов продажу, додав Олександр Єфіменко, є виплата боргів перед працівниками та зобов’язання пів року утримувати той же штат. Яка сума боргу нині, повідомив директор підприємства, оголосять коли завод вийде з Держрезерву.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *