Ми не в силі зупинити зміну клімату, але в силі зменшити її вплив на врожай

Саме під таким гаслом 19 жовтня пройшла підсумкова агроконференція від компанії UniferX «ОРГАНІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО та виробництво біопродуктів у часи зміни клімату — СЛУШНА НАГОДА для українського сільського господарства? Ідеї UniferX-досліджень для ОРГАНІЧНОГО та ТРАДИЦІЙОГО землеробства».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз UniferX.

Захід відбувся у мальовничих українських Карпатах і став чудовою нагодою зібрати агровиробників як органічного, так і конвенційного землеробства. 

Як відомо, у сезоні 2024 року компанія UniferX запускає принципово нову лінійку органічних біостимуляторів — Betino®. Склад, співвідношення діючих речовин та сировина є частиною патенту на винахід, отримання якого очікується найближчим часом. Деякі продукти — представники лінійки вже отримали підтвердження від авторитетних організацій в сфері сертифікації (FiBL, Demeter, Organic Standard тощо) про можливість використання їх в органічному землеробстві, і це без жодних обмежень! За словами співрозробника лінійки Betino® пана Зьорена фон Нолтінга, окремі продукти даної лінійки є справжніми «2 в 1», тобто повноцінними біостимуляторами і добривами для позакореневого живлення.

На конференції також відбулося урочисте підписання ексклюзивного договору між UniferX International GmbH та ТОВ «Спектр-Агро» на дистрибуцію лінійки Betino® та Fertiplant® у дрібній тарі для ринку приватного сектору під торговельною маркою «Спектр Сад».

Іншою важливою темою конференції стали давно усім відомі продукти Вуксал з акцентом на новітні розробки та додаткові властивості «BIO-TURBO», якими володіють продукти-представники лінійки Вуксал Active. Дані продукти стали ще більш ефективними.

У підтвердження своїх доводів та ефективності розробок компанія UniferX продемонструвала широкий спектр проведених досліджень: у різних країнах світу, різних ґрунтово-кліматичних зонах та на різних культурах.

Спікери компанії UniferX також акцентували увагу партнерів, що з метою підтримки аграріїв наразі проходить спеціальна осіння акція «Anti-turbulence» — підтримка на всі лінійки UniferX і додатково —знижка за виведення на ринок лінійки Betino®. 

Для отримання додаткової інформації щодо продуктів компанії UniferX та спеціальних акцій, можна звернутися до представників у вашому регіоні за посиланням на сайт: www.uniferx.com

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *