МХП – серед фіналістів міжнародної премії Business Culture Awards

МХП – єдина українська компанія, що стала фіналістом престижної міжнародної премії Business Culture Awards 2023. У категорії «Найкраща програма корпоративної соціальної відповідальності» журі відзначило проєкт «МХП Поряд» – індивідуальну програму підтримки мобілізованих співробітників і тих, хто повертається з фронту.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.

Business Culture Awards – це міжнародна нагорода, яка оцінює внесок організацій у створення та підтримку високоефективної корпоративної культури. Суддівське журі, у складі якого понад 50 світових HR та бізнес-лідерів, відзначили компанії, які піклуються про своїх співробітників, їх кар’єрний розвиток, психічне та фізичне здоров’я.

Саме ці цінності лягли в основу програми «МХП Поряд», яка спрямована на мобілізованих співробітників, ветеранів та їхні сім’ї. Головна мета програми – всебічна допомога їм для успішної реінтеграції в суспільство: надання комплексної підтримки у фізичній, психологічній реабілітації та професійній адаптації, допомога у розвитку соціальних зв’язків та суспільного впливу.

Наразі в МХП працевлаштовано 167 ветеранів, понад 2300 співробітників мобілізовані до лав ЗСУ. Програма «МХП Поряд» включає створення індивідуальних планів адаптації для кожного ветерана, періодом від 6 до 18 місяців. Вона забезпечує юридичну підтримку мобілізованим для вирішення питань пільг та документів, надає можливості для фізичної та психологічної реабілітації та допомагає в пошуку нових професійних можливостей в компанії.

«Реінтеграція ветеранів – це спільне завдання, що об’єднує родини, бізнес, громаду та державу. Важливо спільно працювати задля успішної адаптації ветеранів до цивільного життя та їхньої активної участі у суспільних процесах. Ми прагнемо, щоб кожен мобілізований співробітник і ветеран відчували нашу повагу та вдячність за їхню службу. Ми чекаємо повернення наших героїв, щоб разом будувати майбутнє України», – зазначає заступник голови правління МХП Андрій Булах.

Премія Business Culture Awards, заснована у 2016 році, є важливим заходом для компаній, які піклуються про своїх співробітників та корпоративну культуру. Участь відкрита для організацій з усього світу. Переможці премії Business Culture Awards 2023 будуть оголошені на заході нагородження 15 листопада. 

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *