МХП адаптувала програму Google для розвитку емоційної зрілості

За статистикою 88% українців відчувають високий рівень стресу через війну (дані Gradus Research), що позначається на їхній здатності діяти та бути ефективними як в житті, так і на робочому місці. Компанія МХП почала впроваджувати популярну програму від Google для подолання цих проблем і навчання колективу життєстійкості та адаптувала її під виклики повномасштабної війни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз МХП.

Програма, що має назву Search Inside Yourself («Пошук усередині себе», SIY), була створена командою світових експертів на чолі з Деніелом Ґоулманом для Google та використовується зараз у понад 50️ країнах світу та міжнародних організаціях. Її мета — сформувати конкретні навички для розвитку кожної з п’яти областей емоційного інтелекту, таким чином розвиваючи кращу продуктивність, лідерські якості, резилентність і добробут.

«Використовуючи інструменти нейронауки, уважності та емоційного інтелекту, SIY пропонує науково обґрунтовані практики для зростання лідерів і швидке практичне застосування навичок до особистих і професійних викликів», — пояснила Анастасія Громова, директорка департаменту стратегії та методології управління персоналом

Серед переваг для бізнесу завдяки програмі покращуються лідерські здібності, підвищуються резилентність і добробут, а також залученість співробітників, у той час, як рівень стресу знижується. 

«Ми розуміли, що для того, щоб ефективно впровадити цю програму, ми мали адаптувати її під нашу реальність, пропустити її постулати через наше життя. Таким чином ми інтегрували зміни в SIY, тому програма тепер містить у собі її незмінну основу та релевантні навички до наших умов», — додала Олександра Бірук, внутрішній психолог МХП, тренерка SIY.

SIY є сертифікаційною, тому тренери, які впроваджують її, мають пройти навчання протягом 8 місяців. У результаті впровадження програми роботодавці та співробітники спостерігають підвищення продуктивності та покращення ментального здоров’я. За офіційними даними творців SIY, понад 79% учасників після проходження програми зазначають про збільшення рівня енергії, 85% — розвили якості спілкування з іншими, а 91% — покращили здатність протистояти стресу та зберігати спокій у складних ситуаціях.

«Програма посилила цінність турботи про власний ментальний добробут. Зараз треную навичку зупинятися та брати паузу для перемикання з думок на емоції та тіло. Отримав підтвердження того, що якісні зміни — це системні корисні звички, яким програма мене навчила», — поділився учасник програми.

Програма складається з 2 днів глибокого досвіду та роботи у форматі тренінгу, а після — 28 днів челенджу для відпрацювання маленьких кроків і формування навичок.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *