Кількість вантажівок в черзі на розблокованому ПП «Шегині – Медика» збіьшилась

На кордоні України та Польщі у чергах стоять 1 900 вантажівок, триває блокування напрямків трьох пунктів пропуску, повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Продовжується блокування напрямків пунктів пропуску «Рава-Руська – Гребенне», «Краківець – Корчова», «Ягодин – Дорогуськ». За інформацією польських прикордонників, станом на ранок 1000 вантажівок перебувають в чергах на цих трьох напрямках в бік України», – повідомив речник.

Крім того, на напрямку пункту пропуску «Шегині – Медика» очікують 900 вантажівок. Після розблокування рух вантажівок на цьому напрямку став більш інтенсивний, однак черги залишаються. Що цікаво, станом на понеділок, 8 січня, на цьому пункту пропуску залишалось 550 вантажівок.

На інших ділянках кордону рух для вантажівок не блокується. Черга залишається на території Словаччини в бік України на напрямку пункту пропуску «Ужгород». Станом на ранок сьогодні очікувало проїзду 400 вантажівок.

Також черга з вантажівок на території Угорщини на напрямку пункту пропуску «Тиса» – 250 вантажівок.

Як повідомлялося, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок поблизу трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин». Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Євросоюзом до 30 червня 2024 року.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *