Kernel запустить новий олійноекстракційний завод вже навесні

Агрохолдинг Kernel планує ввести в експлуатацію «Старокостянтинівський олійноекстракційний завод» на Хмельниччині навесні 2024 року, йдеться у звіті компанії за перший квартал 2024 фінансового року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukragroconsult.

«Цей об’єкт матиме річну потужність переробки 1 млн т насіння соняшнику, що зробить його найбільшим у своєму роді в Україні», — зазначили в компанії.

Раніше директор заводу Григорій Капустян заявляв, що будівництво підприємства звершиться на початку 2024 року, а восени 2023 року елеватор розпочне приймання насіння соняшнику нового врожаю для забезпечення технологічного процесу.

Для довідки: Kernel до війни був найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником та постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *