Kernel у квітні-червні збільшив продаж олії

Група компаній Kernel збільшила обсяг реалізації харчової олії у четвертому кварталі (квітень-червень) 2022/2023 фінансового року, йдеться у фінансовому звіті компанії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Rail.insider.

Обсяг реалізації харчової олії у квітні-червні 2023 року зріс до 313 тис. т. Це на 14% перевищує показник попереднього кварталу та у 5 разів більше за обсяги аналогічного періоду попереднього року.

«Група продовжує віддавати перевагу експорту рослинної олії та шроту над експортом зерна, враховуючи більш привабливу маржу в ланцюжку створення вартості переробки олійних культур порівняно з операціями з експорту зерна», – наголошується у документі.

У четвертому кварталі 2022/2023 фінансового року агрохолдинг переробив 650 тис. т насіння соняшнику, що на 13% менше, ніж у попередньому кварталі.

«Зниження відображає звичайний дефіцит насіння соняшнику ближче до кінця сезону, що змусило три з шести діючих заводів Групи тимчасово припинити переробку олійних культур у травні–червні 2023 року. Два дробильні заводи, що належать Групі, залишаються недоступними в зоні високого ризику Харківської області з регулярними обстрілами з боку російських окупантів», – зауважується у звіті.

Обсяг приймання силосами Kernel у квітні-червні був сезонно незначним і становив 98 тис. т. Загальний показник за підсумками 2023 фінансового року становив 2,8 млн т, що на 32% менше, ніж у попередньому році.

Експортні термінали в Україні у квітні-червні 2023 року продемонстрували зниження на 13% порівняно з попереднім кварталом – до 933 тис. т. За весь фінансовий рік термінали Kernel перевантажили 4,4 млн т вантажів, що на 39% менше, ніж у попередньому році.

Обсяг експорту зернових з України у четвертому кварталі становив 755 тис. т, що на 8% менше, ніж у попередньому кварталі. У річному вимірі обсяги експорту зерна Kernel скоротилися фактично вдвічі порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 3,8 млн т зерна, експортованого у 2023 фінансовому році.

Джерело: propozitsiya.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *